Новини

Енергосервісні проєкти дозволяють українським підприємствам зменшувати викиди

28/01/2019

У перший день форуму під головуванням президента України Володимира Зеленського представники державної влади, міжнародних інституцій, громадських організацій та бізнесу обговорили, як Україна може посилити свою роль у глобальній боротьбі зі змінами клімату. За словами Олександра Онищенка, перехід до кліматично нейтральної економіки потребує від компаній масштабних інвестицій. Одним з найбільш доступних для українських підприємств інструментом сприяння декарбонізації може стати підвищення енергоефективності завдяки механізму енергосервісу.


Щоб уникнути клопотів через несплачені рахунки, киянам необхідно розраховуватись щомісяця

28/01/2019

«Накопичення заборгованості може призвести до того, що у подальшому клієнт матиме незаплановані витрати, адже доведеться розраховуватися одразу за декілька місяців. Щоб уникнути цього наголошуємо на необхідності сплачувати за електроенергію у визначені законодавством строки – до 20 числа кожного місяця. Усі розрахунки та нарахування можна звірити дистанційно в Особистому кабінеті. Крім того, наші спеціалісти контакт-центру нададуть консультацію кожному клієнту, а також запропонують енергоефективні рішення.


Кількість електричних побутових приладів в оселях

28/01/2019

Моніторинг споживання електроенергії може допомогти родині відстежити, скільки вона витрачає на цей енергоресурс щодня, щомісяця або щороку. У блоці «Товар», графа «Споживання» Особистого кабінету знаходиться інформація щодо кількості спожитих кіловат-годин електроенергії за будь-який період постачання послуги. А у блоці «Абонентська книжка» відображена вся історія оплат. Тож, порівнявши своє споживання та витрати за попередній місяць або минулий рік, можна розрахувати.